elif
maskot

Şivlilik Çocuk Bayramı 2024

TÜM ETKİNLİK PROGRAMLARI

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

KRAL ŞAKİR

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
KRAL ŞAKİR KRAL ŞAKİR

ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 20:30
  • KONYA SAHNE
ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

YÜZ BOYAMA

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 20.30
  • SAHNE SENİN
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

KUM SANATI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

ŞULE KALA

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
ŞULE KALA ŞULE KALA

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

SİMÜLATÖR OYUNLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

ATÖLYELER

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

ASLAN HÜRKUŞ GÖREVİMİZ GÖKBEY

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
ASLAN HÜRKUŞ GÖREVİMİZ GÖKBEY ASLAN HÜRKUŞ GÖREVİMİZ GÖKBEY

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

VR OYUNLAR

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

BALON DAĞITIMI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

YÜZ BOYAMA

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

HÜSEYİN GONCAGÜL

11 OCAK PERŞEMBE

  • 20.30
  • KONYA SAHNE
HÜSEYİN GONCAGÜL HÜSEYİN GONCAGÜL

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

YÜZ BOYAMA

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

11 OCAK PERŞEMBE

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

ATÖLYELER

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

SANTURİ SEDAT ANAR’LA İLAHİ VE NAÂTLER

11 OCAK PERŞEMBE

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
SANTURİ SEDAT ANAR’LA İLAHİ VE NAÂTLER SANTURİ SEDAT ANAR’LA İLAHİ VE NAÂTLER

KUKULİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
KUKULİ KUKULİ

BALON DAĞITIMI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

VR OYUNLAR

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

HADO

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

KUM SANATI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

KANDİL PROGRAMI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
KANDİL PROGRAMI KANDİL PROGRAMI

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

RAFADAN TAYFA DEHLİZ MACERASI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
RAFADAN TAYFA DEHLİZ MACERASI RAFADAN TAYFA DEHLİZ MACERASI

SERTAÇ ABİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
SERTAÇ ABİ SERTAÇ ABİ

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

MÜJDE YAHŞİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
MÜJDE YAHŞİ MÜJDE YAHŞİ

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

KUM SANATI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ

12 OCAK CUMA

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

SİMÜLATÖR OYUNLARI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

YÜZ BOYAMA

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

BURAK ONURLU

12 OCAK CUMA

  • 20.30
  • KONYA SAHNE
BURAK ONURLU BURAK ONURLU

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

DİLEK CESUR

12 OCAK CUMA

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
DİLEK CESUR DİLEK CESUR

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

12 OCAK CUMA

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

YÜZ BOYAMA

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

BİZİM RENKLERİMİZ

12 OCAK CUMA

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
BİZİM RENKLERİMİZ BİZİM RENKLERİMİZ

ATÖLYELER

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

12 OCAK CUMA

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

HADO

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

RAFADAN TAYFA

12 OCAK CUMA

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
RAFADAN TAYFA RAFADAN TAYFA

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU

12 OCAK CUMA

  • 13.00
  • KONYA SAHNE
BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

SİMÜLATÖR OYUNLARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

RENKLİ BALIK YENİ DÜNYALAR KAŞİFİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
RENKLİ BALIK YENİ DÜNYALAR KAŞİFİ RENKLİ BALIK YENİ DÜNYALAR KAŞİFİ

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

13 OCAK CUMARTESİ

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

TINGIR MINGIR ÇOCUK ŞARKILARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 20.30
  • KONYA SAHNE
TINGIR MINGIR ÇOCUK ŞARKILARI TINGIR MINGIR ÇOCUK ŞARKILARI

NİLOYA

13 OCAK CUMARTESİ

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
NİLOYA NİLOYA

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

ATÖLYELER

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

YÜZ BOYAMA

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

YÜZ BOYAMA

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

VR OYUNLAR

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

13 OCAK CUMARTESİ

  • 20.30
  • SAHNE SENİN
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

HADO

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

DİJİTAL BABA ORHAN TOKER

13 OCAK CUMARTESİ

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
DİJİTAL BABA ORHAN TOKER DİJİTAL BABA ORHAN TOKER

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI
EŞREF ZİYA ŞEHİTLERİMİZE RAHMET ve DUA PROGRAMI EŞREF ZİYA ŞEHİTLERİMİZE RAHMET ve DUA PROGRAMI

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

14 OCAK PAZAR

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

YÜZ BOYAMA

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

DORU

14 OCAK PAZAR

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
DORU DORU

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

BALON DAĞITIMI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

HADO

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

AYÇİN KANTOĞLU

14 OCAK PAZAR

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
AYÇİN KANTOĞLU AYÇİN KANTOĞLU

SITKI ASLANHAN

14 OCAK PAZAR

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
SITKI ASLANHAN SITKI ASLANHAN

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

14 OCAK PAZAR

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

KUM SANATI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

YÜZ BOYAMA

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

ELİF’İN DÜŞLERİ

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
ELİF’İN DÜŞLERİ ELİF’İN DÜŞLERİ

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI